website templates

Kreatif / Fikir

Yaratıcı, geliştirici düşüncelerimizi hunide biriktirdik, kullanacağımız yeri bekliyoruz. Fikrin anımlamasını yaptığımızda size ne kadar uyduğuna inanamayacaksınız.

Kurumsal / Güç

Mevcudiyetinizdeki gücü beraber ortaya çıkaracağız. Gücü görünür kıldıktan sonra inanın herkesin görmesini sağlamak için çok çaba sarf etmeyeceğiz.

Marka / Özgün

Doğru ürüne sahip olsanız bile aynı yerde durup kendinizi gösteremezseniz, oyun dışı kalmak çok da kader sayılmaz. Farklılığınızı birlikte ortaya çıkarabiliriz.

Dijital / Tanıtım

Bazen sizi kimlerin tanıdığını unutmak ve herkes ile yeniden tanışmak en iyisi olabilir. Evet sizi çok bilinir yapabiliriz ama asıl hedefimiz sizi daha iyi tanımalarını sağlamak olacaktır.

Etkinlik / Konsept

Her eyleminizin etkileyici büyüleyeci olmasını sağlar, o anları unutulmaz yapabiliriz. Nerede olduğunun bir önemi olmadan her yeri en verimli şekilde nasıl kullanabileceğinizi sizlerle paylaşabiliriz.

Yazılım / Çözüm

Amacımız ihtiyacınızı en verimli şekilde çözümlemek. İşinizin nasıl yapılacağını değil, işinizi nasıl kolaylaştırabileceğimizi yazılıma dönüştüreceğiz.

Ekibimiz

Kadir YILDIZ   

Developer

Mustafa ABRA

Professional Designer

Ege İPEK

Software Specialist

Mehmet BÜLBÜL

Photographer

Şeymanur BAŞATA

Graphic Designer

Zeynep KUBAT

Copywriter

Seda BAYRAKTAR 

Social Media Specialist

Serkan SELVİ

Content Producer

Bazı Referanslarımız

Iletisim Formu

Bize Yazın!

Adres

Taşpazar Mah. Pir Ali
Sultan Cad. No:5/D
Merkez/Aksaray

İletişim

Email: info@cumhuriyetmedya.com                    
Tel   : +90 382 212 32 32
Gsm: +90 541 481 53 56